Doufám,že ste se všichni dívali,protože víckrát už to opakovat nebudu.
Piráti z Karibiku...nejvíc oni haldový...*=Miluju Jééé=*Jack Sparrow,Will Turner,Elizabeth Swanová

Duben 2011

Blackbeard (Černovous)

24. dubna 2011 v 11:52 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4

Černovous neboli Edward Teach


>byl to známý anglický pirát.Působil v čase zlaté éry pirátství na začátku 18.století v Karibiku.Měl pověst jednoho z nejobávanějších pirátů pro svoji krutost i množství zbraní které nosil. Zemřel po boji s poručíkem Robertem Maynardem,Maynard mu pak usekl hlavu a pověsil ji na ráhno.

Zajmavosti o filmu

19. dubna 2011 v 14:13 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4
 • Ve filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna Johnny Depp znovu opakuje svou ikonickou roli Jacka Sparrowa, který se v něm vydává na své zatím největší dobrodružství - na výpravu za legendárním Pramenem mládí.
 • Snímek Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna produkuje Jerry Bruckheimer, který byl producentem předchozích tří dílů této série, a režíruje ho Rob Marshall, který má na svém kontě například filmy Chicago a Gejša.
 • Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna jsou prvním snímkem "pirátské" série, natáčeným v systému Disney Digital 3DTM, a také první kompletně hraným výpravným dobrodružným snímkem, natáčeným kamerami Red 3D.
 • O zábavnost zcela původního příběhu filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna se postarají nové postavy: Černovous (Ian McShane), nejobávanější pirát všech dob; Angelica (Penélope Cruz), zdatná podvodnice, se kterou se už Jack Sparrow v minulosti setkal; Syrena (Astrid Bergès-Frisbey), tajemná mořská panna; a Philip (Sam Claflin), mladý a záhadný misionář.
 • Španělská herečka Penélope Cruz, která ztvárnila Angelicu, vnáší do této filmové série rovnoprávnost, protože je její postava po stránce dobrodružné povahy, nevyzpytatelnosti i mazanosti zcela rovnocenná postavě kapitána Jacka Sparrowa - se kterým má ostatně řadu pozoruhodných společných zážitků.
 • Legendárnímu a obávanému pirátovi Černovousovi ve filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna vdechl život všestranný herec Ian McShane, jenž se proslavil zejména svým výkonem v seriálu Deadwood, za který získal Zlatý globus.
 • V roli kapitána Hectora Barbossy se už počtvrté objevuje ve snímku Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna Geoffrey Rush. Barbossa, úhlavní nepřítel Jacka Sparrowa, je mistrným šermířem a nemilosrdným pirátem, který sám sebe navzdory svému povolání považuje za čestného muže. Až do prozatím posledního dílu série, Na konci světa, žádná z postav nezmínila Barbossovo křestní jméno, které zní Hector.
 • Ačkoliv se jedná o slavnou francouzskou herečku, Astrid Bergès-Frisbey filmem Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna debutuje na amerických plátnech rolí tajemné mořské panny Syreny.
 • I když strávila více než dva měsíce na Havaji, nesměla si Astrid Bergès-Frisbey užívat tamního hřejivého počasí...jakožto bájná mořská panna zvaná Syrena totiž musela být patřičně bledá.
 • Sam Claflin, který si zahrál mladého misionáře Philipa, pochází z Velké Británie a navštěvoval Londýnskou akademii hudebních a dramatických umění.
 • Keith Richards se ve čtvrtém díle Pirátů znovu vrací v drobné roli kapitána Teaguea, otce Jacka Sparrowa.
 • Australanka Gemma Ward, která ve filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna představuje jednu z osmi mořských panen, se stala modelkou ve svých čtrnácti letech a od té doby se objevila na obálce časopisu Vogue už více než dvacetkrát.
 • Světový přeborník v surfování Tamayo Perry byl jedním ze šesti havajských členů posádky lodi Queen Anne's Revenge piráta Černovouse, které režisér Rob Marshall do filmu obsadil. Pro Tamaya Perryho ale nešlo o první zkušenost se společností Walt Disney Studios. V roce 1999 hrál ve filmu Johnny Tsunami jednoho z protivníků hlavního hrdiny a také se na filmu podílel jako dvojník při natáčení surfařských scén.
 • Ačkoliv je Juki Macuzaki prvním Japoncem, který si v sérii Piráti z Karibiku zahrál piráta, nejedná se o první případ, kdy taková role ve filmech společnosti Disney Pictures připadla některému z jeho krajanů. Tato pocta náleží Sessuemu Hajakawovi, který v roce 1960 ztvárnil ve filmu Švýcarský Robinson velitele pirátské bandy, jež napadne hlavní hrdiny snímku.
 • Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna jsou celkově pátým společným dílem výtvarníka Johna Myhrea a režiséra Roba Marshalla. Myhre získal Oscara za nejlepší umělecké vedení snímků Chicago i Gejša.
 • Snímek Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna se jako správný pirátský film natáčel na několika ostrovech, konkrétně na pěti: Kauai, Oahu, Portoriko, Palominito (malý ostrůvek východně od Portorika), a konečně také na velmi "netropickém" ostrově ve Velké Británii.
 • Film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna je zatím nejnákladnějším a nejrozsáhlejším snímkem, jaký se kdy natáčel v Old Royal Naval College v Greenwichi. Natáčení, které zde probíhalo, využívalo mnohem více z tamních prostor než kterýkoliv jiný film v minulosti, který se zde natáčel.
 • V Anglii se film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna natáčel na třech významných historických místech: Old Royal Naval College v Greenwichi, Hampton Court Palace a Middle Temple.
 • Během natáčení na rozsáhlých pozemcích Národní tropické botanické zahrady na Kauai a hotelu Coco Palms v oblasti Wailua byly dlouhé úseky cest mezi hlavním táborem štábu a nočními natáčecími lokacemi vyznačeny v havajském stylu - pochodněmi, které cesty osvětlovaly!
 • Při natáčení v hustém kokosovém háji slavného a nyní uzavřeného hotelu Coco Palms v oblasti Wailua - kde Elvis Presley kdysi ve stejnojmenném filmu zpíval skladbu Blue Hawaii - byly sklizeny kokosové ořechy z celkem 773 palem, aby se předešlo nebezpečí, že by některý z nich spadl hercům nebo štábu na hlavy. Sklizené ořechy plně zužitkovali místní obyvatelé.
 • Plně funkční loď Queen Anne's Revenge je vůbec první replikou skutečné historické lodi, která se v sérii Piráti z Karibiku objevuje.
 • Pramen mládí, legendární pramen, jehož voda údajně navrací ztracené mládí komukoliv, kdo se jí napije, byl předmětem vytrvalého, ale marného pátrání španělského objevitele Ponceho de Leóna v šestnáctém století. Teď je ve filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna na Jackovi Sparrowovi, aby tento kouzelný pramen objevil. Poncemu de León se ale dočkal zvěčnění v rámci zábavní atrakce Piráti z Karibiku v kalifornském Disneylandu - v jedné z místností je zobrazen coby kostlivec.
 • V polovině ledna 2011 se objevily informace o tom, že při průzkumu vraku jeho vlajkové lodi Queen Anne's Revenge u pobřeží Severní Karolíny (kde v 19. století najela na mělčinu) byly nalezeny úlomky Černovousova meče. Možná se jedná o skutečný Tritonův meč?

Zajímavosti z natáčení

19. dubna 2011 v 14:09 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4
"Při natáčení v hustém kokosovém háji slavného a nyní uzavřeného hotelu Coco Palms v oblasti Wailua byly sklizeny kokosové ořechy z celkem 773 palem, aby se předešlo nebezpečí, že by některý z nich spadl hercům nebo štábu na hlavy. Sklizené ořechy plně zužitkovali místní obyvatelé." :) :D

V českých 3D kinech

19. dubna 2011 v 14:00 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides


dobrodružný / akční / fantasy
USA, 2011, 141 minut
Premiéra: 19.5.2011
České titulky
Ber co můžeš a nic nevracej!
Film "Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides" produkovaný Jerry Bruckheimerem a režírovaný Robem Marshallem zachycuje legraci, dobrodružství a humor, které stály u zrodu úspěšné série - tentokrát ve formátu Disney Digital 3D™. Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti (Penelope Cruz), není si jistý, zda jde o lásku - nebo zda tato žena jen "hraje na city" a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne's Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitá v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti.

Mezinárodní obsazení série zahrnuje veterány, kterými jsou Geoffrey Rush jako pomstychtivý kapitán Hector Barbossa a Kevin R. McNally jako Joshamee Gibbs, dlouholetý přítel kapitána Jacka, spolu se Samem Claflinem jako oddaným misionářem a Astrid Berges-Frisbey jako záhadnou mořskou pannou. Film bude uveden do kin v roce 2011 během víkendu, na který připadá Memorial Day (Den obětí války).

Při natáčení Pirátů z Karibiku

19. dubna 2011 v 13:51 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4

Při natáčení Pirátů z Karibiku si Johnny Depp vynutil přestávky na fotbal

Filmová hvězda Johnny Depp si údajně během natáčení čtvrtého dobrodružství Pirátů z Karibiku vymínil pauzy, aby mohl sledovat zajímavé zápasy mistrovství světa ve fotbale. Nakoupil kvůli tomu několik televizorů, aby mu ani na Havaji žádné důležité utkání neuteklo.
Pirati z Karibiku, Johnny Depp, David Bailie
Honululu 24. června
"Všude jsou televize a při těch nej - zápasech se dělají pauzy. Johnny fotbal miluje a navíc ve štábu je spousta Britů, kteří by o fotbal taky neradi přišli," citoval server femalefirst.co.uk anonymní zdroj z natáčení filmu, který ponese název On Stranger Tides (Na cizích vlnách).
Představitel kapitána Jacka Sparrowa by se prý mohl vydat i do dějiště šampionátu. "Jestli bude hrát Amerika s Brazílií, každopádně letím," řekl Depp.

Předpirátské šílenství

18. dubna 2011 v 16:57 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4
Tak všichni víme,že za necelích 31 dní bude premiera Pirátů.Proto taky vzniká chaos mezi lidma...okamžitě si obědnávají lístky,baví se o tom v jednom kuse...taky mezi ně patříte?...přiznám se...JÁ TAKY :D...nemužu se už dočkat...<3

First Day Of Shooting

18. dubna 2011 v 16:38 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4

Woodoo Jack

18. dubna 2011 v 16:23 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 2
piráti z karibiku

Katy Perry ft. Kenye West- E.T.

14. dubna 2011 v 17:21 | _MoNušQa_

Tak co na ní řikáte?...docela good ne?


>hned jak sem jí viděla na "jutubku" tak sem si ji oblíbila,je fakt úžasná,tahle se Katy fakt povedla dávám jedničku 1* :)

Movie stills Jack Sparrow

12. dubna 2011 v 14:50 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4

>no neni ůžasnej?....on je tak sladkej,prostě *Best*>Uuu tady nejvíc sexy :D,no ještě řekněte,že se vám nelíbí?

Miluju tě

6. dubna 2011 v 15:15 | _MoNušQa_ |  (Minulost) :'((
>musím to sem dát,protože on je dokonalej,on a ty jeho krásně zelený oči,on je jenom můj Miluju tě Máro...vim...jednou z toho bude jen vzpomínka,ale právě proto to sem dávám :) =*


Plagátky (dokonalý)

5. dubna 2011 v 17:06 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4

Už jen necelé 2 měsíce

5. dubna 2011 v 17:01 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4

Do premiery Pirátů z Karibiku 4 zbývají necelé 2 měsíce

Psáno: 5.4.2011
Což znamená za necelích 44 dní.Ste taky nedočkavý?Ááále to zvládneme,když sme zjistili,že se bude natáčet 4 což bylo na konci trojky a to už je doooost dlouhá doba,tak to vydržíme ty necelý dvy měsíce....Co říkáte?

PzK 4 jsou online! a Jack má podvazky

5. dubna 2011 v 16:52 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4
Čtvrtí Piráti z Karibiku jsou jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku. A tak není divu, že se po něm shání fanoušci, třeba i nelegální cestou. My vám přinášíme exkluzivní fotografii z filmu, který už stihl uniknout na Torrenty!

Svůj ke svému, pirát k pirátovi. Kdo ví, třeba by byl Jack Sparrow na své internetové kolegy pyšný. Herec Johnny Depp ale méně. Když zjistil, že na veřejnost unikl jeho nový komerční hit, zuřil. Podle nejmenovaného zdroje z jeho okolí dokonce rozkousal svůj oblíbený pirátský klobouk. "Johnny to těžce nese. Zvlášť, když má ve filmu tak choulostivou scénu."
Ano, jak můžete vidět na fotografii, kapitán Jack Sparrow se převlékne do podvazků a růžové sukýnky. Abychom si byli naší informací stoprocentně jistí, i my jsme stáhli uniknuvší Piráty a zhlédli celý snímek. Říci můžeme jediné: je to tak, Jack Sparrow má na sobě spodničku, tančí a prožívá milostný románek s kapitánem Černovousem (Ian McShane). O roli Penélope Cruz nic blíže prozrazovat nebudeme, snad stačí přiblížit, že její vztah se Sparrowem bude na vlnách telenovely.

>tak to je vostrý,už se těšim...:D

Trailer č.2 (new)

5. dubna 2011 v 16:45 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4

The Mermaid's Call

5. dubna 2011 v 16:37 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4

>krásná hudba :)O lebce

5. dubna 2011 v 16:31 | _MoNušQa_ |  Piráti z Karibiku 4
Ikonická lebka, která reprezentuje sérii Piráti z Karibiku, prošla pro nejnovější pokračování s názvem Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna další proměnou čítající tyto prvky:1.Tajemná jizva ve tvaru "X" na levé tváři
2.Nové korálky
3.Perla v jednom z předních zlatých zubů
4.Prameny blonďatých vlasů
5.Kostlivci, kteří visí na poslední ozdobě dredu s korálky
6.V levém dredu je ukrytá podoba Myšáka Mickeyho
7.Na záštitě pravého meče jsou rytiny mořských panen
8.Lebka má uvázaný tradiční červený šátek kapitána Jacka Sparrowa, který ho nosil ve všech filmech série Piráti z Karibiku. Červená barva byla mezi piráty populární, protože se rádi oblékali pestře. Byla to také barva, která nepřátelům symbolizovala, že poznají, "zač je toho loket" - příkladem je například červená vlajka s lebkou a zkříženými hnáty, používaná piráty při útoku na nepřítele.
Zkřížené meče, respektive pirátské šavle, mají specifický význam: pokud jejich hroty míří vzhůru, symbolizují připravenost k boji. Pokud míří dolů, jde o znamení ukončení konfliktu. Překřížené meče s dolů mířícími hroty jsou častým vojenským symbolem na hrobech či památnících, označujícím smrt v bitvě. Na plakátu k filmu míří šavle špičkami dolů...
Film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna uvede společnost FALCON a.s. do českých kin 19. května 2011 ve formátech 35mm, 2D, 3D a IMAX.